Įgyvendintas projektas „Kuriant mūsų gerąsias emocijas“

Marijampolėje įgyvendintas projektas „Developing Our Good Vibes“ („Kuriant mūsų gerąsias emocijas“). Miestų partnerystės projekte dalyvavo 255 piliečiai: po 79 dalyvius iš Marijampolės (Lietuva) ir Suvalkų (Lenkija), 27 dalyviai iš Kekavos (Latvija), po 11 dalyvių iš Lorcos (Ispanija), Iasi (Rumunija), Berlyno (Vokietija), Paryžiaus (Prancūzija) bei 26 dalyviai iš Talino (Estija).

Įgyvendintas projektas „Kuriant mūsų gerąsias emocijas“Pirmoji projekto diena buvo skirta pristatyti visą projektą, programą „Europa piliečiams“ bei dalyvauti darbo grupėse bei diskusijos apie Europai kylančius iššūkius.

Antroji diena buvo skirta aptarti propagandos temą. Įvairių veiklų metu buvo pristatyti propagandos įrankiai ir būdai, diskutuojama, kodėl vietos bendruomenėms itin svarbu suprasti kokie informacijos šaltiniai verčia mus nekęsti vieni kitų ir atsirinkti teisingą informaciją.

Sekančią projekto dieną buvo aptarinėjama konfliktų valdymo tema, kurios metu projekto dalyviai stengėsi suprasti kaip ir iš kur kyla konfliktinės situacijos, pyktis, neapykanta, kaip ir kokias kompetencijas reikia ugdytis kiekvienam piliečiui, kad konfliktinėse situacijose atsidurtų rečiau, o jose atsidūrus žinotų kaip elgtis ir reaguoti.

Ketvirtoji projekto diena buvo skirta kibernetinio saugumo bei informacinių karų temų aptarimui, diskusiją ir situacijos pristatymą atliko Lietuvos krašto apsaugos ministerijos mobilizavimo ir pilietinio pasipriešinimo departamentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *