Norą sportuoti sužadino Kalanetikos užsiėmimai

„Kalanetika“- daug kam vis dar nepažintas užsiėmimas, tačiau besibaigiant 2017 metams juos nemokamai išbandyti galėjo visi norintieji marijampoliečiai. Kaip teigia sporto trenerė Edita Venslovienė: „Kalanteika yra mažo intensyvumo ir lėtų judesių treniruotė, kuri sujungia jogos, baleto bei jėgos ištvermės pratimus“.

Norą sportuoti sužadino Kalanetikos užsiėmimaiTokios treniruotės rekomenduojamos įvairaus amžiaus žmonėms, o ypatingai tinka tiems, kurie dirba sėdimą darbą. Šie kalanetikos užsiėmimai padeda ištempti kūną, sustiprinti laikyseną, kūno raumenis bei lieknėti.

Projekto organizatoriai Viešosios įstaigos „Sveikatingumo idėjos“ ir „Jaunieji inovatoriai“ kviesdami ir jaunus, ir senus mūsų miesto gyventojus nesitikėjo sulaukti tokio norinčiųjų antplūdžio – jų buvo per penkiasdešimt.  Gausus sportuoti norinčiųjų ir save išbandyt kalanetikos užsiėmimuose žmonių skaičius nemažėjo visą treniruočių laikotarpį, daugelis džiaugėsi tokia galimybe, galėjo išmėginti nežinomas treniruotes, ugdyti valią sportuoti, treniruoti kūną, stiprinti raumenis. „Sudėtingiausia buvo pirmąjį karta, sunku buvo net pirmosios pozos, tačiau labai įdomu pabandyti save ir išmokti teisingai atlikti pratimus“, – teigė viena iš treniruočių dalyvių Rima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *